Informace k zájezdu do Paříže a Londýna 2024 16.5.2024

Č. účtu – Česká spořitelna, č. ú.: 5364168309/0800

Variabilní symbol: Rodné číslo studenta

Specifický symbol: 2401063

Při platbě je nutné uvést správně jak variabilní symbol (rodné číslo studenta), tak specifický symbol (číslo zájezdu). V opačném případě nemusí dojít ke správnému spárování platby s příslušným zájezdem.

Pro speciální diety (bezlepková, diabetická, jiná speciální dieta, potravinové alergie) ve stravě v hostitelských rodinách se váže příplatek 150,- Kč/osoba/noc.

Ubytování a doprava:

Ve Velké Británii je ubytování zabezpečeno v rodinách s plnou penzí v dvoj-, troj- a čtyřlůžkových pokojích (snídaně a večeře v rodinách, oběd chystá rodina formou balíčku – zpravidla sendvič, malé pití a chipsy, příp. ovoce). V ojedinělých případech je ubytování doprovázejících pedagogů zajištěno v hotelu, hostelu nebo B&B.

Doprava je zajištěna zahraničním autobusem, který je vybavený klimatizací, TV, DVD, bufetem (teplé a studené nealkoholické nápoje) a WC.

Každý zájezd doprovází technický průvodce naší CK.

V ceně zájezdu je zahrnuta doprava od Vaší školy autobusem, pojištění léčebných výloh v rozsahu ČSOB do výše 3 mil. Kč, pojištění odpovědnosti za škody do výše 2 mil. Kč, pojištění ztráty zavazadel, úrazové pojištění a pojištění storna zájezdu ze zdravotních důvodů do výše 80 % stornopoplatků, pojištění proti úpadku CK, průvodce CK po celou dobu pobytu, informační materiály a mapky.

Cestovní doklady:

Pro občany EU je do Velké Británie možné vycestovat pouze s platným cestovním pasem, nikoliv s občanským průkazem. Pro občany EU neplatí pro vstup do Velké Británie vízová povinnost.

Upozorňujeme, že cestovní kancelář nepřebírá odpovědnost v případě, pokud nedojde k včasnému vyřízení dokladů, potřebných k účasti na zájezdu.

Pro aktuální informace o cestovních dokladech se obraťte na příslušný úřad.

Cestovní pojištění v rozsahu ČSOB pojišťovny zahrnuje:

Léčebné výlohy................................. do 3,5 mil. Kč

Odpovědnost za újmu....................... do 1 mil. Kč (újma na majetku), do 2 mil. Kč (újma na zdraví)

Úrazové pojištění:

Trvalé následky (nad 10 %):............... 200 000 Kč

Smrt úrazem:.................................... 100 000 Kč

Denní odškodné (od 29. dne)............ 50 Kč

Pojištění zavazadel:........................... do 10 000 Kč

Storno (akutní zdravotní důvody)...... do 10 000 Kč, spoluúčast 20 % (min. 500 Kč)

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.