Ocenění UČITEL/KA ROKU 2024, ŘEDITEL/KA ROKU 2024 - nominace 27.6.2024

Vážení rodiče,
dne 1.10. 2024 se uskuteční již 16. ročník konference #ČESKObudoucnosti k vizi: Česko mozkovnou světa díky špičkovému vzdělávání. 
V rámci této konference budeme vyhlašovat ocenění "ŘEDITEL/KA ROKU 2024 - ředitel/ka budoucnosti" a "UČITEL/KA ROKU 2024 - učitel/ka budoucnosti" ", a to v kategorii "základní škola" a "střední škola". Ceny bude předávat zástupce MŠMT (minulý rok se konference zúčastnil pan náměstek Nantl).  

Budeme velmi rádi, pokud nám nominujete kandidáty na ocenění z řad ředitelů a učitelů středních/základních škol, o kterých si myslíte, že splňují kritéria uvedená níže. Uzávěrka nominací je 14.7.2024

Co chceme hodnotit?

Chtěli bychom ocenit inovativní pokrokové ředitele a učitele, kteří dlouhodobě investují čas do nejmladší generace - talentu Česka. Ty, kteří se snaží rozvíjet u svých žáků a studentů kompetence pro 21. století, vyhledávají příležitosti k jejich rozvoji, vedou je k zájmu o mimoškolní a sportovní aktivity a podílejí se na vzdělávacích projektech; případně je sami realizují. Ředitele a učitele, kteří tak naplňují vizi: Česko mozkovnou světa díky špičkovému vzdělávání. Nemáme ambice hodnotit, jak kvalitně učitel učí, ale ocenit je za kontinuální zkvalitňování vzdělávání v Česku.

Nominovat můžete na tomto odkazu: https://forms.gle/B4CPivjL948qh5Hh8

Velmi děkuji za zvážení Vašeho zapojení. V případě dotazů se na mne neváhejte obrátit. 

Se srdečným pozdravem
Stanislava Hrnčiarová
manažerka projektů Učitel roku a Ředitel roku #ČESKObudoucnosti
Email: stanislava.hrnciarova@ceskobudoucnosti.cz
LinkedIN: linkedin.com/in/stanislava-hrnčiarová-91702a117
Tel: +420 775 080 622

Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít