Slavnostní předání nálepky - Tady se čte III.C

„Buďme rozumní a přidejme osmý den v týdnu, který bude výlučně určen pro čtení.“ Lena Danhem Je mi ctí se s vámi podělit o informaci, že žáci třídy 3.C získali čtenářský titul "Tady se čte". Slavnostní předání proběhlo v městské knihovně ul. Závodní, dne 21.6.
Získat titul pro žáky nebylo vůbec snadné. Čtení bylo náročné a vysilující, jak můžete vidět na fotkách níže 😂
Jsem velmi ráda, že si každý žák našel ke knížkám svou vlastní cestu. Žáci celý rok poctivě četli a svůj pokrok mohli každý den vidět i díky našemu čtenářskému stromu, který nám koncem roku nádherně rozkvetl. Dohromady žáci přečetli přes 120 knih a náš čtenářský strom tak získal 120 květinek.  Život však není o počtu přečtených knížek, život je o poznávání nových věcí a získávání nových zkušeností. Jsem ráda, že žádný z mých žáků nikdy neřekne větu... "Já jsem za svůj život přečetl maximálně Honzíkovu cestu."

Mgr. Barbora Švábová, třídní učitelka III.C

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk