IX.A se loučí

Na půdě školního parlamentu vznikl nápad zorganizovat rozlučkové představení deváťáků. Kluci a holky z 9. A se s nadšením i obavami pustili do příprav. Výsledek jsme mohli zhlédnout v úterý 25. června ve vyzdobené školní tělocvičně. Žáci si pro nás připravili módní přehlídku, společnou píseň s 1. B, taneční vystoupení, hru na keyboard a bicí, sborový zpěv s ukulele, střípky ze školního života   9. A, desatero rad pro mladší spolužáky a závěr patřil dojemné rozlučkové písni „Příběh nekončí“. Atmosféra byla úžasná a věřím, že se na toto vystoupení bude dlouho vzpomínat. Doufejme, že letošní deváťáci dali základ nové tradici.

Všem žákům 9. A děkujeme za skvělý zážitek a přejeme jim hodně úspěchů v dalším studiu i osobním životě!

Mgr. Iva Bazalová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk