Nejnovější události

Dobrovolná výuka 9. ročníku ve škole

Od 11. května 2020 je v souladu s usnesením vlády č. 491 ze dne 30. dubna 2020 umožněna osobní přítomnost žáků 9. ročníku ve škole za účelem přípravy na přijímací...

Adra je tu pro všechny lidi v nouzi

Jak se učíme doma?

Ukázka toho, jak některé děti z 1. C pracují doma na pracovních listech a dobrovolných úkolech včetně pokusů, jak jim je zadávám prostřednictvím týdenních plánů....

Distanční výuka ve Vv

Distanční výuka je samostudium, kdy výuka neprobíhá v učebnách a nevyžaduje se osobní účast učitelů a studentů ve škole. Historicky nová zkušenost pro nás všechny-žáky, rodiče i...

Badatelský klub - březen

Využití fonendoskopu V měsíci březnu si malí badatelé vyzkoušeli fonendoskop. Nejdříve se ale dozvěděli o jeho využití v lékařství a sami se přesvědčili, co vlastně...

Moravskoslezská vědecká knihovna v Ostravě oceňuje náš ŠIC a knihovnu

S radostí  a úsměvem se musím podělit o nečekané milé překvapení. Díky naší práci a aktivitám jsme byli Moravskoslezskou vědeckou knihovnou oceněni čestným uznáním u...

V úplném závěru školního roku jsme se vydali na výlet do Frenštátu pod Radhoštěm, kde jsme navštívili naučnou stezku Beskydské nebe. Jednalo se o stezku v korunách stromů, na níž se děti dozvěděli mnoho zajímavého nejen o ptácích a jejich životě, ale také o stromech. Nejprve jsme však museli vystoupat po 428 schodech, které vedly souběžně se skokanským můstkem Jiřího Rašky. Při stoupání děti plnily ve skupinách úkoly, které ověřovaly jejich znalosti o přírodě. Další zábavné aktivity je čekaly v prostorách přírodního amfiteátru, kde se posilnily před další cestou. Po zdolání stezky mezi korunami stromů jsme se vydali zpět do Frenštátu pod Radhoštěm. Po cestě jsme navštívili Mařenčinu studánku a valašskou hospodu U Janíka. Hlad už byl velký, tak jsme si dali výbornou pizzu v rodinném penzionu. Poté jsme se přesunuli na úžasné dětské hřiště, kde následovaly další soutěže, a děti si to velmi užily. Výlet jsme nemohli zakončit jinak než návštěvou cukrárny. Zmrzlina nás všechny příjemně osvěžila a posilnila na cestu domů. Počasí jsme měli nádherné a cestování vlakem bylo pro mnoho dětí velmi silným zážitkem. Moc jsme si to užili a už nyní se těšíme na další podobný zážitek. 😃

Mgr. Delinčáková Monika

Škola

Školní družina

ŠIC a knihovna

Spolupracujeme s OU

Fakultní škola OU

Spolupracujeme s Mensou ČR

Rozvíjíme nadání

Nasloucháme klientům

Prověřená společnost

Rodiče jsou našimi partnery

Rodiče vítáni

Specializované vzdělávání

Svět vzdělání

Ceníme si zdraví našich dětí

Ovoce do škol

Asociace aktivních škol

Aktivní škola

Projekt Šablony II

Šablony II

Vzdělávací projekt EU

Projekt COMENIUS

Realizované evropské projekty

Projekty ESF

Projekt Přírodovědná učebna

Podpora vědy

Projekty obvodu Ostrava-Jih

Projekty ÚMOb

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk