Badatelský klub - Lidské tělo

Celý měsíc únor se nesl ve znamení prozkoumávání lidského těla: dýchání- výroba modelu plic, kosti - vyrobili jsme si malou kostru ...a na závěr - Co se skrývá v lidkém těle?- malí badatelé si nakreslili lidské tělo se všemi orgány. Práce je bavila a rychle nám to uteklo. 😂

Lucie LOKAJOVÁ, vychovatelka

Masopustní týden - VII. oddělení

Masopustní týden byl v našem oddělení skutečně rušný, zájem o výrobu masek byl velký. Tvořili jsme je z papírových tácků a děti nešetřily nápady. Co žák, to jiná maska. Ve středu jsme si zorganizovali takový malý karneval. Nechyběla v něm ani soutěž o nejhezčí masku. Každé z dětí mělo za úkol ke své masce pronést krátký komentář… Musím uznat, že některé byly velmi vtipné. Protože všechny masky byly opravdu zdařilé, každé dítě obdrželo odměnu. A co říci k té nejhezčí masce ?  Vyhodnoceny byly dokonce tři… Dvě krásná žlutá kuřátka, která vytvořili dva žáci – Vojtěch Ignačík a David Lukas, a zajíček Elenky Vydrželové.

Hana Elešová, vychovatelka VII. oddělení ŠD