Jsme zase spolu – 1. B

Dlouhé odloučení způsobené Covidem 19 nebylo pro děti příjemné. Opět se setkaly ve školní družině, i když v menším kolektivu než obvykle. S vervou a nadšením přistupují ke společným i individuálním hrám. Totéž lze tvrdit i o společném tvoření. Kočička z papíru, kterou si vyrobili žáci 1. B, je toho důkazem. Že se jim povedla, o tom není pochyb.

vychovatelka Hana Elešová

Hrátky s podzimními plody – II. oddělení

Podzim vždy nabízí spoustu nápaditých aktivit. Mezi atraktivní patří práce s přírodninami. Letos jsme se na jejich donesení podělili s rodiči. Děti se s nadšením pustily do vyrábění různých zvířátek a postaviček. Práce nebyla jednoduchá, a aby nedošlo k úrazu, pomohla dětem s výrobou paní vychovatelka. Děti měly z hotových figurek velkou radost. Nakonec si je odnesli všichni domů.

Děkuji rodičům za donesení podzimních plodů.

vychovatelka Helena Drahošová

Podzim - I. oddělení

Nástěnku se sluníčky jsme vyměnili za podzimní. Berušky namalovaly stromy v podzimních barvách. Výkresy se jim povedly a krásně vyzdobily třídu.

vychovatelka Kateřina Sedláková