III. oddělení – Pracujeme v keramické dílně

Čas strávený v keramické dílně byl pro děti velmi zábavný. Mnozí tuto činnost dělali po delší době, jelikož zájmové kroužky v současné době neprobíhají.  Ti ostatní ji dělali poprvé a velmi se jim to líbilo. Po prázdninách se do keramické dílny vrátíme, abychom dokončili výrobky. Věříme, že se vám budou líbit.

vychovatelka Ivana Staňková

III. oddělení – Šijeme si pro radost

Čas strávený v odpolední družině je pro velkou část dětí z oddělení Soviček velmi krásný a především motivující. Stále nás baví šít, ať už to jsou zvířátka, srdíčka nebo kabelky. Děti tuto činnost prostě milují, ve svém tvoření se také patřičně zlepšují a jejich výrobky jsou velmi krásné.

Touto cestou chceme zároveň velmi poděkovat  paní Štorkánové, (mamince Adélky Štorkánové)za látky, které nám věnovala. Z těchto látek již děti šijí své výrobky.

vychovatelka Ivana Staňková

Konečně sníh - II. A

Od středy se nám venku moc líbí. Koulování, válení se ve sněhu a stavění sněhuláka – to je naše 😀. Děti řekly, že to bylo super a já doufám, že takových super dnů bude více. Jen ať sněží.

vychovatelka Kateřina Sedláková