Velikonoce - II.oddělení

Jak se již tady zmiňovalo, všechna oddělení postihla jakási šicí mánie 01. Ani naše oddělení, v tomto nezůstalo pozadu. Domluvili jsme se tedy, že na Velikonoce ušijeme kuřátko, jako zápich do květináče. S vervou a nutnou trpělivostí se do šití pustili také kluci. Kuřátka postupně přibývala a nakonec si je ušily všechny děti v našem oddělení. Zapichovali jsme je na nástěnku s velikonoční výzdobou a děti se jimi, po příchodu ze školy, rády kochaly. Poslední den školy před Velikonocemi, jsme kuřátka sundávali z nástěnky a děti si je odnesly domů. Společně jsme si přivodili velikonoční náladu tím, že jsme si povídali o velikonočních zvycích, pokrmech, ukazovali jsme si různé techniky zdobení vajíček a kluci „vyšmigrustovali“ nanečisto naše děvčata 01. Mnozí z kluků neuměli říkanku, ale nakonec se ji naučili všichni. Ve třídě bylo zkrátka veselo 01.

vychovatelka Helena Drahošová

1 - Davídek - Velikonoční říkanka:

2 - Míša - Velikonoční říkanka:

3 - Petřík - Velikonoční říkanka:

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk