Barevný týden s Podzimníčkem - II. oddělení

V rámci celodružinové akce s názvem „Barevný týden s Podzimníčkem“, si děti ve všech odděleních vytvářely Podzimníčky. V každém oddělení měli různou podobu. Než si je vytvořily děti z našeho oddělení, bylo třeba pro to nejdříve něco udělat.

Hned na zahradě při sběru listí děti poznaly, proč je téma „Barevný týden“. Listy ozářené sluncem, hrály všemi barvami. To se to sbíralo 😃. Ve třídě pak děti vkládaly listy do knih. Pak už se jen těšily, až se vylisují a budou moci začít se svými Podzimníčky. Děti dostaly výkresy, na kterých byly namalované hlavy. Jejich úkolem bylo nalepit listy jako vlasy, vybarvit trička a ti, kteří si troufli, také dokreslit obličej. Při tvoření se projevila kreativita dětí a vznikaly zajímavé práce. Všechny jsme vystavili na naší nástěnce ve třídě.

vychovatelka Helena Drahošová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk