Poohlédnutí za zimou - VII. oddělení

Zima se pomalu chýlí ke konci. Pravda je, že v letošním roce byla k dětem velmi skoupá. Sníh nebyl žádný, a tak děti trávily volný čas převážně v oddělení školní družiny, ale ani zde se nenudily. Kromě nových společenských her a hraček, které jim byly zakoupeny před vánocemi se mohly bavit i organizovaně, formou soutěží jednotlivců, dvojic nebo skupinek, které si tvořily dle vlastního výběru. K těm nejoblíbenějším patřily hry “Klubíčko přátelství“, Kolíčková“, “Městečko Palermo“ a hra „Na zloděje“. Své znalosti si ověřily v různých kvizech, hádankách, řešením osmisměrek a křížovek. Nesmím zapomenout i na jejich dovednosti, kdy si ti nejšikovnější ušily talismánka, medvídka, který se podle jejich slov stal mazlíčkem a provází je každý večer do postýlek. Malé ukázky z těchto činností jsou v naší fotodokumentaci.

vychovatelka Hana Elešová

 

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk