SOUTĚŽ O NEJKREATIVNĚJŠÍHO PROVAZNÍČKA

V měsících březen a duben proběhla kreativní soutěž, ve které mohli žáci ZŠ Provaznické vymýšlet kam, kde nebo s kým si představují „Cestu do budoucnosti“. Velmi zajímavou prací byla video ukázka od žáčka první třídy Čeňka, který putoval do Číny na pomoc pandám. Literární práce s kresbou od Barunky ze čtvrté třídy stojí určitě za přečtení.

Soutěž jsme rozdělili do dvou kategorií:

V kategorii KREATIVKA se umístili:

1. ZAPLETAL Čeněk 1.B
  2. BORDOVSKÁ Barbora 4.B
  3. ŽELAZKOVÁ Barbora 4.B a BOLOMOVÁ Barbora 4.B

V kategorii PAPÍROVÁ TVORBA se umístili:

1. BARBOROVÁ Claudie 3.C
  2. CHLOPČÍKOVÁ Kristýna 1.A
  3. KOCKOVÁ Tereza 3.A a NĚMCOVÁ Anděla 5.B

Všem zúčastněným děkujeme a výhercům gratulujeme.

Vaše asistentky

Učitelé převzali ocenění za svou kvalitní práci

Práce našich učitelů si velmi vážíme. Obzvlášť v této těžké době, kdy se všichni učíme, jak žáci, rodiče, tak i pedagogové, úzce spolupracovat a vzdělávat žáky úplně jinými a novými metodami, než jsme byli zvyklí. Za svoji kvalitní práci si rozhodně všichni učitelé zaslouží pochvalu a ocenění.

V letošním roce  29.3.2021 převzal od místostarostky Městského obvodu Ostrava – Jih Mgr. Dagmar Hrabovské ocenění za vynikající práci pan učitel Mgr. Mario Zemánek.

Mezi dalšími oceněnými pedagogy, kteří byli oceněni za online výuku, patří dvě naše kolegyně Mgr. Jana Kovalová a Mgr. Monika Delinčáková. Ocenění převzaly  online formou od náměstkyně primátora Statutárního města Ostrava Mgr. Andrei Hoffmannové, Ph.D.

Všem oceněným pedagogům gratulujeme a přejeme hodně elánu a radosti z dobře vykonané práce.

Mgr. Libuše Přikrylová, MBA

scan