Nejkrásněji vyřezaná dýně pro Halloween

V pátek 26. 10. 2018 se do školy hrnuli žáci, ti menší v doprovodu rodičů, aby nám předali své krásné výtvory z dýně. Někteří tvořili klasické hrůzostrašné tváře, jiné dýně naprosto změnily svůj celkový vzhled a proměnily se např. v čarodějnici, pavoučí doupě, nedobytnou pevnost, mimozemšťana či velkou moudrou sovu. Dvě z nich dokonce vzpomněly 100. výročí založení naší republiky.

A jak dopadlo vyhodnocení?

  1. Ondřej Holoubek
  2. Petr a David Lukasovi
  3. Ondřej Kabiesz

A jedna zvláštní cena za účast pro Marka Fojtíka jediného soutěžícího z 2.st.

Všem dětem i jejich rodičům moc děkujeme za úžasné nápady a s „Jack O'Lantern“ se těšíme na viděnou opět za rok 😊

Mgr. Jana Boriková, Lucie Lokajová

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk