ON-LINE PŘIHLAŠOVÁNÍ SPUŠTĚNO - Výjezdové lyžování 2019

Všichni rodiče, kteří přihlásili na lyžování své děti písemnou formou, musí přihlásit své děti ještě on - line na stránkách Vaňkův kopec. Písemné přihlášky jsou u p. vych. Drahošové. Pokud jste se nepřihlásili písemnou formou, nemůžete se přihlásit on line. Jsou volná ještě 4 místa.

Heslo k přihlášení je OYVVA

Dobrý den,
rádi bychom Vás informovali o spuštění ON-LINE REZERVAČNÍHO SYSTÉMU pro přihlašování dětí do lyžařského kurzu 2019 na našich internetových stránkách www.vankuvkopec.cz

Pro rodiče jsme připravili dokumet s jednoduchým návodem jak postupovat při rezervaci dítěte do kurzu, který je rovně ž k dis pozici na našem webu

PDF pro vytištění Vám rádi zašleme na vyžádání.

Prosíme, informujte rodiče o spuštění ON-LINE systému a možnosti se rezervovat.

Děkujeme za spolupráci
a přejeme pohodové podzimní prázdniny
Dětské kurzy Vaňkův kopec z.ú.
TEL. 778 468 232, 733 354 099