ZMĚNA výdeje obědů od 3.3.2021

Vážení rodiče a žáci,

s platností od 3.3.2021 budou obědy do jídlonosičů vydávány v době od 11.30 do 13.00 hod.

Organizace výuky od 1. března 2021

Vážení rodiče a žáci,

vzhledem ke zpřísnění vládních opatření přechází výuka v 1. a 2. ročníku na distanční formu. To znamená, že se tyto děti od 1.3.2021 budou vzdělávat doma. Ostatní žáci pokračují v distanční výuce jako doposud.

Všichni žáci mají nárok na dotovaný oběd ve školní jídelně a to pouze do jídlonosičů. Ti, kteří již mají na pondělí nahlášený oběd si pro něj mohou přijít a bude jim vydán do jídlonosiče. Pokud nebudete mít zájem o obědy v dalších dnech, je nutné si je odhlásit a to nejpozději do 1.3.2021 do 14.00 hod.

Vydávání obědů pro všechny nahlášené žáky bude probíhat každý den v době od 11.30 do 14.00 hod.ve školní jídelně.

Ing. Hana Šabršulová

Platba za obědy na měsíc březen

DŮLEŽITÁ INFORMACE

Vážení strávníci,

pokud budete chtít odebírat obědy v měsíci březnu, prosíme, proveďte platbu hotově nebo bankovním převodem na účet s vaším variabilním symbolem.