Soutěže a úspěchy žáků ve školním roce 2014/2015

Předmět Soutěž(typ soutěžního kola) Jméno a příjmení Třída  Umístění
Český jazyk Společně to dokážeme (školní,2.st.) Dominik Vojta 9.B  
  Srdce s láskou darované (školní,2.st.,celostátní) Karolína Kolářová 9.B  
  Olympiáda v ČJ- ŠKOLNÍ KOLO Markéta Hašková  8.B  1.místo
    Karolína Kolářová  9.B  2.místo
    Aleš Humeniuk 9.A 3.místo
  Stáří očima ostravských dětí-školní kolo Markéta Hašková 8.B  
    Žaneta Fingerhutová 8.B  
    Tereza Bartošová 8.B  
  Evropa ve škole - celostátní soutěž Kolektiv 9.AB    
  Olympiáda v ČJ-OKRESNÍ KOLO Markéta Hašková 8.B 29.místo
    Karolína Kolářová 9.B 86.místo
  Recitační soutěž 2.st. - školní kolo - 3. kategorie Jakub Kořenek 6.A 1.místo
    Filip Doubrava 6.A 2.místo
    David Šebek 7.B 2.místo
    Agáta Lísková 6.A 3.místo
    Karin Soukupová 7.A 3.místo
  Recitační soutěž 2.st. - školní kolo - 4. kategorie Matěj Blaške 8.A 1.místo
    Jaroslava Dostálová 9.B 2.místo
    Sandra Polzerová 8.A 3.místo
    Adéla Michálková 8.B 3.místo
  Recitační soutěž 2.st. - obvodní kolo Jaroslava Dostálová 9.B 2.místo
  Recitační soutěž 1.st. - obvodní kolo Eliška Stoklasová  1.B  1.místo 
  Pohádky dětí dětem-třídní kola celé třídy 3.-9. ročník    
         
         
         
Anglický jazyk Oxford Illustrator (městská) Kamila Vítková 5. A  
    Sára Karásková 7. B  
    Kateřina Žáčková 8. B  
  Konverzační soutěž v jazyce anglickém-školní kolo Filip Jakab 9.A  1.místo
    Melanie Köverová 8.B 2.místo
    Kateřina Žáčková 8.B 3.místo
    Václav Stoklasa 8.B 3.místo
  Konverzační soutěž v jazyce anglickém-okresní kolo Filip Jakab 9.A 17.místo 
  The Harry Potter Day-městské kolo      
  Anglický slavík Filip Macek 2.B 1.místo
    Saša Kalabzová 3.C 2.místo
    Tereza Kovalská 3.A 3.místo
    Kateřina míchálková a Tereza Kotalová 4.B 3.místo
    Vendula Sýkorová 4.B 1.místo
    Elizabeth Kováčová 5.A 1.místo
         
Matematika Přírodovědný Klokan (školní, 9.ročník) Dominik Vojta 9. B 1.
    Alena Tóthová 9.B 2.
    Roman Sedlák 9. B 3.
  Přírodovědný Klokan (školní, 8.ročník) Leona Vrlová 8.A 1.
    Tomáš Lacki 8. B 2.
    Václav Stoklasa 8. B 3.
    Filip Šipoš 8. A 3.
  Moravskoslezský matem. šampionát Lucie Hrabcová 9. A 162.
    Filip Jakab 9. A 107.
    Denis Kubala 9. A 119.
  Pythagoriáda Dominik Seidler 6.B postup do okresního kola
    Gabriela Wlazlová 6.B  
    Matyáš Zajac 6.B  
    Amálie Bártková 6.B  
    Michaela Poledníková 6.B  
    Jakub Kořenek 6.A  
    Samuel Vosol 7.B  
    Jiří Mlčoch 7.B  
    Tomáš Váňa 7.B  
    Karin Soukupová 7.A  
    Markéta Hašková 8.B postup do okresního kola
    Tomáš Lacki 8.B  
    Nikola Papcúnová 8.B  
    Melanie Köverová 8.B  
    Václav Stoklasa 8.B  
    Anna Šiblová 8.B  
    Petra Horváthová 8.A  
  Matematický Klokan - Cvrček Alexandr Škaroupka 3.B 1.místo
    Lukáš Michalov 2.A 2.místo
    Klára Mateřánková 3.C 3.místo
                                   Klokánek Matěj Kotala 5.B 1.místo
    Vojtěch Horňák 5.B 2.místo
    Viktorie Böhmová 4.B 3.místo
         
Dějepis Školní kolo dějepisné olympiády Aleš Humeniuk  9.A 1.
  Daniel Bezecný 9.A 2.
  Lucie Němcová, František Fiala 9.B 3.
         
Výtvarná výchova  Společně to dokážeme-celostátní soutěž kolektiv  9.AB,7.A  
Srdce s láskou darované (školní a celostátní kolo)  Karolína Kolářová  9.B   
Srdce s láskou darované (školní a celostátní kolo) Kolektiv  8.B   
Stáří očima ostravských dětí- školní kolo  Jan Bittner  7.B   
  Sára Karásková  7.B  
  Nikola Nitková  7.B  
  Marek Horváth 7.B  
Rodinná spoutěž Dva portréty-školní kolo Hana Borová 5.B 1.místo
    Roman Sedlák 9.B 2.místo
    Adéla Kuchařová 9.B 3.místo
  Děti, pozor, červená-dopravní soutěž kolektiv 6.AB,7.B  
  Aby mě bylo vidět-dopravní soutěž kolektiv 7.A,9.AB   
  Evropa ve škole kolektiv 7.A,9.AB  
  Najdi pramen vody, myšlenková mapa kolektiv 5.B  
  Můj oblíbený hrdina-třídní kola kolektiv 5.B,6.AB,7.B  
  Můj oblíbený hrdina-školní kolo Sára Karásková 7.B 1.místo
    Ondřej Ritzka 7.A 2.místo
    Nikola Nitková 7.B 3.místo
  Ostrava 2015 - krajská přehlídka Vv přihlášení žáci (14 žáků) 5.-9.ročník  
  Svět techniky očima dětí přihlášení žáci (14 žáků) 5.-9.ročník  
         
Hudební výchova Karaoke - třídní kolo kolektiv 7.A,8.B,9.AB  
         
Francouzský jazyk Frankofonie 2015 Denisa Plačková 9.A  
       
Fyzika Pohár vědy-soutěž družstev   8.A  
       
Různé  Šachový přebor žáků David Vlček 5.B celkově 5.místo
    Jiří Šindler 5.A celkově 5.místo
    Patrik Hejbal 5.A celkově 5.místo
    Petr Augustin 5.B celkově 5.místo
   Historicko-geografická soutěž "Ostrava-město průmyslu" Aleš Humeniuk 9.A 12.místo
    Martin Mišun 9.A 12.místo
    Lukáš Pecha 9.A 12.místo
    Roman Sedlák 9.B 12.místo
Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk