Soutěže a úspěchy žáků ve školním roce 2013/2014

Předmět Datum Soutěž(typ soutěžního kola) Jméno a příjmení Třída  Umístění
           
           
           
Český jazyk 25.11.2013 Olympiáda Čj - školní kolo - (25 žáků) Tereza Stoklasová 9. A 1.místo
      Dominik Vojta 8. B 2.místo
      Kateřina Kubisová 9. A 3.místo
      Monika Leščáková 9. A 3.místo
      Tereza Laštíková 8. B 3.místo
           
  29.1.2014 Literární soutěž - Pohádkový příběh Třídní kolektivy 6. B, 8. A, 9. A  
           
  6.2.2014 Okresní kolo OČj Tereza Stoklasová 9. A 13. místo
  6.2.2014 Okresní kolo OČj Dominik Vojta 8. B 48. místo
           
  19.2.2014 Školní kolo recitační soutěže Soukupová Nela 6.A 1. místo
      Kankeo Maxwel Jan 6.B 2.místo
      Šipoš Filip 7.A 3. místo
      Hromas Jakub 9.A 1. místo
      Sovadinová Nikol 8.A 2. místo
      Mišúnová Kristýna 8.A 3. místo
  28.2.2014 Okresní kolo recitační soutěže Soukupová Nela 6.A  
      Kankeo Maxwel Jan 6.B  
      Sovadinová Nikol 8.B  
      Hromas Jakub 9.A  
  28.2.2014 3001: Příběh planety - škol. soutěž Rehovičová Klára 6.B 1. místo
      Huvarová Markéta 6.B 2. místo
  15.3.2014 (Ne)bezpečný internet - škol. soutěž Mišun Martin 8A  
      Foltýnová Hana 6B  
      Soukupová Karin 6B  
      Ritzka Ondřej  6B  
      Vrečková Dominika 6A  
    Obvodní kolo recitační soutěže Eliška Bártková 1.B 2.místo
      Nela Starková 1.B 3.místo
      David Vlček 4.B 2.místo
      Elizabeth Kováčová 4.A 3.místo
    Okresní kolo recitační soutěže Nela Starková 1.B 2.místo
      Elizabeth Kováčová 4.A 2.místo
    Krajské kolo recitační soutěže Nela Starková 1.B 1.místo
           
           
           
  31.3.2014 Hudba ovlivňuje život - Česká pošta Rehovičová Klára 6B  
      Karásková Sára 6B  
      Přeček Matěj 8A  
      Hrabcová Lucie 8A  
      Kubala Denis 8A  
   15.4.2014 Almanach žákovské a studentské poezie Kolářová Karolína 8.B  
      Laštíková Tereza 8.B  
      Ruská Karolína 9.A  
   30.5.2014 Čertovské pohádky, MěO O-Mar. Hory Polzerová Sandra 7.A   
      Vrlová Lea 7.A  
      Ruská Karolína 9.A  
           
           
Anglický jazyk 16.11.2014 Competition in English conversation-školní kolo Patrik Poglodzinski 9.A 1.místo
  29.4.2014  Anglický slavík.městská soutěž Vojtěch Myslíkovjan 9.A   
  15.5.2014  Jazyky hrou -okresní soutěž, Havířov  Rostislav Kysel  9.A 16.místo 
      Patrik Poglodzinski 9.A 16.místo
  22.5.2014  My school-Gate to the World,obvodní kolo  Leona Vrlová 7.A 4.místo 
      Markéta Hašková 7.B 4.místo
      Rostislav Kysel 9.A 3.místo
      Patrik Poglodzinski 9.A 3.místo
  27.5.2014 Anglický desetiboj,městská soutěž Nikola Sasínová 3.B 9.místo 
      Vendula Sýkorová 3.B  9.místo
      Lukáš Solný 3.A 9.místo
  květen-červen Sing a song-Watt's English- třída 1.A 1.A 2.místo
     celorepubliková soutěž třída 1.B Bára Pechlátová 1.B  
      skupina třídy 3.B 3.B  
      skupina tříd 3.AB 3.AB  
           
Matematika 31.10.2013 Piškvorky-oblastní kolo Monika Leščáková       tým 9. A nejlepší ZŠ
      Filip Karásek 9. A  
      Josef Macura 9. A  
      Adéla Kuchařová 8. B  
      Adéla Kuchařová 8. A  
  březen 2014 Matematický klokan-Benjamín František Kempný 6.B 1.místo
      Adéla Michálková 7.B 2.místo
      Kristián Péczka 6.B 3.místo
    Matematický klokan-Kadet Daniel Bezecný 8.A 1.místo
      Lukáš Cviček 8.A 2.místo
      Roman Konvička 9.A 3.místo
    Matematický klokan-Cvrček Vít Kaděra 1.B 1.místo
      Sandra Klímková 2.B 2.místo
      Viktorie Böhmová 3.B 3.místo
    Matematický klokan-Klokánek Jakub Kořenek 5.A 1.místo
      Eliška Psczólková 4.B 2.místo
      Denisa Ulrichová 5.A 3.místo
           
M, F, PŘ 16. 12. 2013 Přírodovědný klokan - školní kolo Sára Fromeliusová 8.A 1.místo
      Denis Kubala 8.A 2.místo
      Matěj Přeček 8.A 3.místo
           
Výtvarná výchova 29.11.-1.12.2013 Výtvarná soutěž "Auto snů", Gurťjevova Nela Starková 1. B 1.místo
      Klára Mateřánková 2. C 2.místo
      Adéla Jurkechová 3. A 3.místo
           
  únor Školní kolo Besip-Co viděl semafor- VV Jakab Filip 8A  
      Kubala Denis 8A  
      Hrabcová Lucie 8A  
      Cviček Lukáš 8A  
      Pecha Lukáš 8A  
      Vojta Dominik 8B  
      Němcová Lucie 8B  
      Fiala František 8B  
      Kristián Péczka 6.B  
      Klára Rehovičová 6.B  
      Tomáš Váňa 6.B  
      Sára Karásková 6.B  
      Nikola Nitková 6.B  
      Michaela Lekki 6.B  
      Vladimíra Nullová 6.B  
      Sára Kovářová 7.A  
      Sylva Borovičková 7.A  
      Tereza Bártíková 7.A  
  březen Všechny barvy Zeměkoule - SVČ Mor. Ostrava 9A 9A  
  duben  Dopravní soutěž Besip, městské kolo  Sára Karásková  6.B  mezi 10 z kategorie 
      Tomáš Váňa 6.B mezi 10 z kategorie 
           
Hudební výchova  září Super Star-školní kolo Vojtěch Bednář,Samuel Kovář 5.A  1.místo
      Amálie Bártková,Jana Hillová 5.B  1.místo
      Tereza Ferenčíková 6.A 1.místo
      Michaela Lekki 6.B 1.místo
           
Tělesná výchova 21.2.2014 Pohár starosty Ostrava-Jih v kopané dvojic Samuel Vosol, Filip Karásek 6.B,9.A 2.místo
      Miroslav Mirga, Jakub Böhm 5.B,6.B semifinále
           
  21.3.2014 Turnaj ve fotbale Power Goal  Samuel Vosol, Jakub Böhm 6.B 3.místo
           
  21.5.2014 Obvodní kolo vybíjená dívky dívky 6.tříd 6.AB 1.místo
  3.6.2014 Okresní kolo vybíjená dívky dívky 6.tříd 6.AB 1.místo
  25.6.2014 Školympiáda-ostravské školní hry-finále      
                                 Přehazovaná chlapci 6.-7.třída 6.-7.třída 2.místo
                                 Přehazovaná dívky 6.-7.třída 6.-7.třída 3.místo
                                 Atletika Kristýna Mišunová 8.A 5.místo
           
           
Přírodopis 23.9.-18.10.2013 Soutěž ve sběru kaštanů a žaludů   ŠD 1. místo
           
           
Různé 22.1.2014 Řemeslo má zlaté dno Stoklasová, Rehovičová, Macura, 9.A, 8.AB  
      Konvička, Krupa, Myslikovjan,    
      Kubala, Křístková,Sovadinová,    
      Jakab, Vojta, Gerboc    
           
  15.5.2014 Šachový turnaj,školní kolo David Vlček  4.B  1.místo
      Jakub Kořenek 5.A 2.místo
      Vojtěch Bednář 5.A 3.místo
      Martin Fuglevič 9.A  1.místo 
      Daniel Mikoláš 9.A 2.místo
  březen-červen Evropa kolem nás Samuel Kovář 5.A 15.místo
      Renata Bravencová 5.A 15místo
      Denisa Ulrichová 5.A 15.místo
      Dominik Seidler 5.B 36.místo
      Michaela Poledníková 5.B 36.místo
      Barbora Rehovičová 5.B 36.místo
      Karin Soukupová 6.A 29.místo
      Vojtěch Hrdlička 6.A 29.místo
      Ondřej Ritzka 6.A 29.místo
      Klára rahovičová 6.B 32.místo
      Samuel Vosol 6.B 32.místo
      Jiří Mlčoch 6.B 32.místo
Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk