Soutěže a úspěchy žáků ve školním roce 2012/2013

           
Předmět  Datum Soutěž (typ soutěžního kola) Jméno a Příjmení Třída Umístění
Český jazyk  8.1.2013 Olympiáda - školní kolo                                           Karolína Pavlišová              9.A 1.místo
      Magdalena Matoušková 9.B 2.místo
   11.2.2013 Olympiáda - okresní kolo Karolína Pavlišová 9.A 14.místo
      Magdalena Matoušková 9.B 33.místo
   13.2.2013  Recitační soutěž-školní kolo Zora Procházková 9.B 1.místo
      Barbora Zifčáková 9.B 2.místo
      Markéta Hašková 6.B 1.místo
      Nikola Štěpánková 6.A 2.místo
   26.3.2013 Almanach žákovské a studenstské poezie 2013

Barbora Zifčáková

9.B účast
     

Natalie Szutová

9.B účast
     

Karolína Ruská

8.A účast
     

Marie Šebestová

7.B účast
     

Natalie Krejčířová

7.B účast
     

Sabina Pulzerová

7.B účast
           
Anglický jazyk  24.1.2013 Konverzační soutěž-školní kolo Tomáš Krcho 9.B 1.místo
      Zora Procházková 9.B 2.místo
      Karolína Pavlišová 9.A 3.místo
  13.2.2013 The Harry Potterś Day-městské kolo Adam Venhuda 9.B 15.místo
  18.2.2013 Olympiáda - okresní kolo  Tomáš Krcho 9.B 1.místo
  18.3.2012 Olympiáda - krajské kolo Tomáš Krcho 9.B 4.místo
  14.5.2013  Anglický slavík Zora Procházková 9.B 1.místo
      Lucie Franková 9.B 1.místo
      Karolína Pavlišová 9.A 2.místo
  15.5.2013 My school-Gate to the World-obvodní kolo Zora Procházková,Tomáš Krcho 9.B 1.místo
  11.6.2013 Anglický slavík-školní kolo Alan Urbiš 1.C 1.místo
      Ivana Gadlinová 1.B 2.místo
      Martin Zezulka 1.A 3.místo
      David Vlček 3.B 1.místo
      Elizabeth Kováčová 3.A 1.místo
      Samuel Kovář 4.A 2.místo
      Daniel Krásný 3.A 3.místo
           
           
Matematika únor 2013 Pythagoriáda-školní kolo 6.roč. Melanie Köverová 6.B 1.místo
      Adéla Michálková 6.B 2.místo
      Leona Vrlová 6.A 3.místo
      Markéta Hašková 6.B 4.místo
    Pythagoriáda-školní kolo 7.roč Denis Kubala 7.A 1.místo
      Lucie Hrabcová 7.A 2.místo
      Adéla Kuchařová 7.B  3.místo
    Pythagoriáda-školní kolo 8.roč Roman Konvička 8.A  1.místo
      Tereza Stoklasová 8.A 2.místo
      Monika Leščáková 8.A 3.místo
  březen 2013 Mat. soutěž KLOKAN-šk. kolo Lukáš Sokol 6.B 1.místo
      Adéla Michálková 6.B 2.místo
      Melanie Köverová 6.B 3.místo
      Matěj Blaške 6.A 3.místo
      Simona Pukovcová 9.B 1.místo
      Bára Nečesaná 9.B 2.místo
      Zora Procházková 9.B 3.místo
      Tereza Stopková 8.A 3.místo
           
Výtvarná výchova  listopad 2012  Svatební zvyky (Comenius) David Dittrich  6.A Mezinárodní kalendář 
      Matěj Blaške 6.A  Mezinárodní kalendář
      Dominika Hrstková 6.A  Mezinárodní kalendář
      Sandra Polzerová  6.A Mezinárodní kalendář
  18.2.2013 Pirát silnic-školní kolo Sára Fromeliusová  7.A 1.místo
      Lukáš Pecha 7.A 2.místo
      Natálie Čevelová  9.B 3.místo
  5.3.2013 Bezpečnější internet-šk.kolo Kateřina Žáčková 6.B 1.místo
      Kateřina Volfová 6.B 2.místo
      Denisa Plačková 7.A 3.místo
  květen 2013 Pirát silnic-městské kolo  Humeniuk Aleš  7.A účast 
      Hrabcová Lucie 7.A účast
  20.5.2013  Bezpečnější internet-celostátní kolo  Kateřina Žáčková  6.B 22.místo z celé ČR 
           
           
Tělesná výchova 8.3.2013 Košíková-obvodní kolo chlapci 8.-9.roč. 5.místo
  12.3.2013 Vybíjená - obvodní kolo dívky 4.-5.roč. 2.místo
  13.3.2013 Vybíjená - okresní kolo dívky 4.-5.roč. 3.místo
  19.4.2013  Volejbal  obvodní kolo  chlapci  8.-9.roč.  4.místo 
           
Přírodopis  22.3.2013  Velká cena ZOO 

Hašková,Fingerhutová,Stoklasa,

Jehlička,Michálková 

6.B  
      Dittrich,Horváthová, Blaške, Kůstková,Rehovičová,  5.-6.roč.       
     

Boháč,Piatková,Pavlišová,

Mikoláš,Myslíkovjan

8.-9.roč.  
   2.pololetí Evropa kolem nás

Hrdlička,Rehovičová,Král 

5.A,B 12.místo 
     

Rehovičová,Bednář,Vyplel 

4.A,B 27.místo
     

Bartošová,Hašková,Fingerhutová 

6.B 9.místo
     

Horváthová,Vrlová,Blaške

6.A 10.místo
           
           
Různé 2.4.2013 Ekologická konference-nejlépe prezentovaný projekt

Petra Horváthová,  Markéta Hašková

6.A   6.B  3.místo
  5.4.2013 My school-Gate to the World-prezentace školy v angličtině(obvodní kolo)  Třída 9.B     
  29.5.2013 Soutěž mladých zdravotníků Katz,Myslíkovjan,Stoklasová,Krupa,Matoušková 8.-9.roč.  3.místo
Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk