Soutěže a úspěchy žáků ve školním roce 2015/2016

Předmět Soutěž(typ soutěžního kola) Jméno a příjmení Třída  Umístění
Český jazyk Almanach žákovské poezie - krajské kolo Anna Šiblová 9.B 1. místo
  Marek Forgač 9.B 1. místo
  Markéta Hašková 9.B 1. místo
  Kristián Péczka 8.B 1. místo
  Klára Šebelová 8.B 1. místo
  Sára Karásková 8.B 1. místo
  Nikola Nitková 8.B 1. místo
Olympiáda český jazyk - školní kolo Leona Vrlová 9. A 1. místo
  Adéla Michalková 9. B 1. místo
Olympiáda český jazyk - okresní kolo Leona Vrlová 9. A 30. místo
  Adéla Michálková 9. B 36. místo
Recitační soutěž - školní kolo - 1. kategorie Eli Karolína Kováčová 6. A 1. místo
  Filip Doubrava 7. A 2. místo
  Daniel Krásný 6. A 3. místo
Recitační soutěž - školní kolo - 2. kategorie Nikola Štěpánková 9. A 1. místo
  Sandra Polzerová 9. A 2. místo
  Jan Kankeo 8. A 3. místo
Recitační soutěž - obvodní kolo - 1.kategorie Kateřina Charlotte Kováčová 1.D 1.místo
Recitační soutěž - obvodní kolo - 3. kategorie Eli Karolína Kováčová 6. A 1. místo
Recitační soutěž - obvodní kolo - 4. kategorie Sandra Polzerová 9. A 3. místo
Mezinárodní česko-polský festival pohádek Nela Stružová 5.A 3. místo
Recitační soutěž- krajské kolo 0.kategorie Kateřina Charlotte Kováčová 1.D 1.místo
Pohádky dětí dětem 1. kategorie Marie Wojevodová 2.C 1. místo
  Natálie Štěrbová 3.B 2. místo
  Lukáš Halfar 3.A 3. místo
Pohádky dětí dětem 2. kategorie Sára Tekely 7.B 1. místo
  Sandra Polzerová 9.A 2. místo
  Filip Valchař 6.B 3. místo
Pohádky dětí dětem cena diváka Marie Wojwvodová 2.C 1. místo
  Sandra Polzerová 9.A 2. místo
  Filip Doubrava 7.A 3. místo
Almanach žákovské poezie - krajské kolo Klára Šebelová 8. B 1. místo
  Vladimíra Nullová 8. B 1. místo
  Klára Rehovičová 8. B 1. místo
  Kristian Peczka 8. B 1. místo
  Markéta Huvarová 8. B 1. místo
  Nikola Nitková 8. B 1. místo
  Samuel Vosol 8. B 1. místo
       
Cizí jazyky Oxford Illustrator - městská soutěž Matěj Vyplel VII. A 1. místo
  Kateřina Žáčková IX. B  
  Nela Stružová V. A  
Konverzační soutěž v JA - školní kolo Melanie Köverová XI. B 1. místo
  Patrik Jehlička XI. B 2. místo
  Petra Horváthová XI. A 3. místo
Cambridge University Press -  Kolektiv třídy V. B  V. B 41. místo
Cambridge Competition 2015/2016      
Gate to the World - obvodní soutěž Denisa Ulrichová VII. A 1. místo
  Sára Tököly VII. B 2. místo
  Sára Karásková VIII. B 1. místo
  Ondřej Ritzka VIII. A 2. místo
       
Matematika Matem. klokan - kategorie Benjamin Ulrichová Denisa 7.A 1.místo
  Seidler Dominik 7.B 2.místo
  Kořenek Jakub 7.A 3.místo
Matem. klokan - kategorie Kadet Lekki Michaela 8.B 1.místo
  Kempný František 8.B 2.místo
  Nitková Nikola 8.B 3.místo
Mat.klokan-kat. Cvrček (škol.kolo) Šimčíková Amélie       3.B 1.místo
  Wróbel Tomáš 3.B 2.místo
  Pechlátová Barbora 3.B 3.místo
Mat.klokan-kat.Klokánek (škol.kolo) Kotalová Tereza 5.B 1.místo
  Drbohlav Karel 5.B 2.místo
  Martinásková Natálie 5.B 3.místo
  Burešová Ema 4.B 4.místo
       
       
Fyzika Mladý vědec - Den vědy VŠB Bravencová Renata 6.B 1.místo
  Mrština Dominik 6.B 2.místo
       
       
Přírodopis Velká cena Zoo, jaro 2016 2 družstva 8.A, B třída, 1 družstvo 7.B třída, 1 družstvo 6.A třída    
       
       
Výtvarná výchova Městské kolo s. Mladý designér Tereza Bartošová 9.B  
Celostátní s. Celé Česko čte dětem Matěj Vyplel 7.A  
  Lenka Koláriková 9.A  
  Lea Vrlová 9.A  
  Tomáš Franek 9.A  
  Petra Horwáthová 9.A  
Dopravní soutěž  "Besip"  Ondřej Ritzka  -  3.kat. 8.A  
       zasláno 18 výkresů Klímková Sandra - 2.kat. 4.B  
       tito tři žáci odměněni porotou Besip Štencl Patrik  -  1.kat. 1.D  
       
Šachy okresní kolo šachového turnaje pro 4 členná družstva 1.-5.třídy, ZŠ Zelená Kuchař Vojta, Válek Štěpán, Válek Vojta, Mihalčíková Anna, Kovalská Tereza   9 z 12
šachový turnaj Ostravský koník Mihalčíková Anna, Válek Vojta a Štěpán, Hájek Štěpán, Smékal Pavel, Šindler Jiří, Baláž Daniel, Samuel Vosol, Tomáš Váňa, Borik Jan, Vít Kaďera a Ema Burešová 8.B, 6.A, 5.A, 4.C, 4.A a 3.B Mihalčíková - nejlepší dívka 3.-5.třída, 6.celkově
       
Tělesná výchova Minifotbal pro 8. ročníky tým 8. ročníků 8.AB 7.místo
Vybíjená 4.-5. ročník výběr 4.-5.třídy 4.ABC,5.AB  
Atletický čtyřboj-okresní kolo výběr 6.-8. ročníků 6.AB,7.,8. A,B 3.místo
Atletické odpoledne- školní kolo 1.-5. ročník    
Přehazovaná 6.-7. ročník   1. místo
Hurá na tretru 5.ročník 5.A,B  
       
Zeměpis, VKO Euro time - Europe direkt-elektronicky 8. A, B, 9.A 8. A, B  
  Klára Willertová   9.A 1. místo
       
Ostatní Soutěž mladých záchranářů 112 Hrabáčková, Vítková, Vaculčáková, Protivánek, Černícký, Bančovsky, Werschnik, Zemánek, Lukačovičová 6. A, B 2.místo
Řemeslo má zlaté dno   9.AB  
Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk