Soutěže a úspěchy žáků ve školním roce 2016/2017

Předmět Soutěž(typ soutěžního kola) Jméno a příjmení Třída  Umístění
Český jazyk  Olympiáda z českého jazyka-školní kolo Huvarová Markéta 9.B 1.místo
Vosol Samuel 9.B 2.místo
Sára Karásková
9.B  3.místo 
   Olympiáda z českého jazyka-okresní kolo Markéta Huvarová 9.B 35.místo
    Samuel Vosol 9.B 45.místo
         
  Recitační soutěž 1.stupeň - šk. kolo 1.kategorie Radka Králíková 1.C 1.místo
    Lukáš Vítek 1.D 2.místo
    Linda Kotrbatá 1.B 3.místo
                                                        2.kategorie Natálie Kusynová 2.A 1.místo
    Barbora Myšková 2.B 2.místo
    Barbora Machallová  3.C  3.místo
                                                        3.kategorie Maxmilián Hort 5.B 1.místo
    Nela Stárková 4.B 2.místo
    Tereza Kovalská 5.A 3.místo
         
  Recitační soutěž 2.stupeň - šk. kolo Elizabeth Kováčová 7.A 1.místo
    Hana Borová 7.B 2.místo
    Barbora Holková 6.B 3.místo
    Denisa Ulrichová 8.A 1.místo
    Filip Doubrava 8.A 2.místo
    Matěj Vyplel 8.A 3.místo
         
  Recitační soutěž 2.stupeň-obvodní kolo Elizabeth Kováčová 7.A 2.místo
         
  Recitační soutěž 2.stupeň-městské kolo Elizabeth Kováčová 7.A 2.místo
         
  Almanach žákovské a studentské poezie   6. - 9. ročníky  
         
  Čertovské pohádky   8. ročníky  
         
Cizí jazyky Oxford illustrator-městská soutěž
Ema Burešová
5.A
Kamila Vítková
7.A
    Markéta Huvarová 9.B  
         
  Amazing race-městská soutěž Jan Bittner 9.B 3.místo
    Klára Rehovičová 9.B 4.místo
    Klára Šebelová 9.B 4.místo
    Sára Karásková 9.B 4.místo
    Markéta Huvarová 9.B 4.místo
    František Kempný 9.B 4.místo
    Samuel Vosol 9.B 4.místo
    Jan Kankeo 9.B 4.místo
         
  English Nightingale - městské kolo Hana Borová 7.B 2.místo
         
  Anglický slavík - školní kolo Filip Macek 4.B 1.místo
    Sebastián Vosol 5.A 2.místo
         
  Anglický desetiboj - městské kolo Anna Hlavicová 3B 2.místo
    Jan Jeřábek 3B 2.místo
    Lukáš Zych 3B 2.místo
         
         
Matematika  Soutěž Klokan, kategorie Cvrček Hynek Pavera  1.B 1.místo
    Dominik Vzorek 3.B 2.místo
    Michaela Lenartová 3.B 2.místo
    Lucie Orlitová 1.B 3.místo
         
  Soutěž Klokan, kategorie Klokánek Tomáš Wróbel 4.B 1.místo
    Vít Kaděra 4.B 2.místo
    Tereza Krayzelová 5.A 3.místo
         
   Soutěž Pythagoriáda 2. stupeň Pavel Smékal 6.A  1.místo
    Adéla Jurkechová 6.A 2.místo
    Veronika Kořenková 6.A 3.místo
    Nela Stružová 6.A 3.místo
    Dominik Mrština 7.B 1.místo
    Daniel Krásný 7.A 2.místo
    Filip Valchář 7.B 3.místo
    Elizabeth Kováčová 7.A 3.místo
    Dominik Seidler 8.B 1.místo
    Matěj Vyplel 8.A 2.místo
    Filip Doubrava 8.A 3.místo
    Marek Kopčo 8.A 3.místo
         
  Matem. Klokan, kategorie Benjamin Tomáš Palát 6.B 1.místo
    Richard Klásek 6.B 2.místo
    Roman Farkas 6.B 3.místo
    Pavel Smékal 6.A 1.místo
    Alex Komárek 6.A 2.místo
    Nela Stružová 6.A 3.místo
         
  Matem. Klokan, kategorie Benjamin Elizabeth Kováčová 7.A 1.místo
    Kamila Vítková 7.A 2.místo
    Nikola Malinová 7.A 3.místo
    Vojtěch Horňák 7.B 1.místo
    Petr Augustin 7.B 2.místo
    Jana Mlčochová 7.B 3.místo
    Filip Valchař 7.B 3.místo
         
  Matem. Klokan, kategorie Kadet Denisa Ulrichová 8.A 1.místo
    Matěj Vyplel 8.A 2.místo
    Marek Kopčo 8.A 3.místo
    Matyáš Zajac 8.B 1.místo
    Amálie Bártková 8.B 2.místo
    Dominik Seidler 8.B 3.místo
    Helena Lagronová 8.B 3.místo
         
  Matematický " Logouš" Kaděra Vít 4B 1.místo
    Kořenková Veronika 6A 1.místo
    Krásný Daniel 7A 1.místo
    Seidler Dominik 8B 1.místo
    Zajac Matyáš 8B 1.místo
    Kempný František 9B 1.místo
    Wróbel Tomáš 4B 2.místo
    Štefek Daniel 5A 2.místo
    Novák Andreas 6A 2.místo
    Kořenek Jakub 8A 2.místo
    Nullová Vladimíra 9B 2.místo
    Váňa Tomáš 9B 2.místo
    Šimčíková Amélie 4B 3.místo
    Mrština Dominik 7B 3.místo
    Vosol Samuel 9B 3.místo
Fyzika  Science games - celorepublikové kolo  Filip Valchář 7.B 4.místo
Přírodopis
         
Dějepis Dějepisná olympiáda - školní kolo Jakub Kořenek 8.A 1.místo
  Amálie Bártková 8.B 2.místo
    Denisa Ulrichová 8.A 3.místo
   Dějepisná olympiáda - okresní kolo Jakub Kořenek 8.A 9.místo
    Amálie Bártková 8.B  
    Denisa Ulrichová 8.A  
         
Výtvarná výchova        
       
Dopravní výchova Výtvarná soutěž "Jak se správně (ne)chovat na stezce pro cyklisty a chodce" Amélie Dluhošová 1.B porotou BESIP
    Nela Starková 4.B vybrány mezi
    Ivana Gadlinová 5.B 60 nejlepších
        výkresů
         
  Dopravní soutěž mladý cyklista-oblastní kolo Štěpán Válek                (1.kat.) 5.A 5.místo
    Sebatian Maciejczyk  (1.kat.) 5.A 5.místo
    Sabrina Špičková         (1.kat.) 5.A 5.místo
    Anna Mihalčíková        (1.kat.) 5.A 5.místo
    Sabina Jeřábková  (2.kat.) 7.A 6.místo
    Lucie Honzeková   (2.kat.) 7.B 6.místo
    Richard Klásek        (2.kat.) 6.B 6.místo
    Alexandr Tóth         (2.kat.) 8.B 6.místo
         
         
Tělesná výchova  Florbal- obvodní kolo  Pustka Patrik 9.A 5.místo 
     Vojtěch Hrdlička 9-A 5.místo 
     Matěj Holubek 8-B 5.místo 
    Tadeáš Prak 9.A 5.místo
    Ondřej Ritzka 9.A 5.místo
    David Štirba 8.A 5.místo
    Filip Doubrava 8.A 5.místo
    Jakub Kořenek 8.A 5.místo
         
  Gymnastika- okresní kolo Vojtěch Horňák 7.B 1.místo
    Samuel Kovář 8.A 1.místo
    Alex Komárek 6.A  1.místo
    Ondřej Drtílek 6.B 1.místo
    Eliška Křiváková 6.A 4.místo
    Adéla Jurkechová 6.A 4.místo 
    Klára Balušková 7.B 4.místo
    Tereza Svobodová 4.B 4.místo
    Amélie Šimčíková  4.B  4.místo 
    Natálie Štěrbová 4.B 4.místo
    Nela Starková  4.B  4.místo
         
  Atletické přebory Ostrava- okres Marcela Holášková 8.A 4.místo
    Hana Borová 7.B 1.místo
    Tereza Přibylová 7.B 3.místo
    Renáta Bravencová 7.B 4.místo
    Lucie Králová 8.A 1.místo
    Samuel Kovář 8.A 3.místo
    David Štirba 8.A 4.místo
    Michal Rylko 8.B 4.místo
    Marek Kopčo 8.A 4.místo
    Alessio Carducci 8.A 4.místo
         
  Vybíjená- obvodní kolo Jakub Maxera 5.B 5.místo
    Jan Čech 5.B 5.místo
    Michael Krupa 5.B 5.místo
    Lukáš Kubala 5.B 5.místo
    Alan Urbiš 5.B 5.místo
    Ondřej Mičaník 5.B 5.místo
    Vojtěch Válek 5.A 5.místo
    Jakub Dvořák 5.A 5.místo
    Jakub Richter 5.A 5.místo
    Jakub Kalous 5.A 5.místo
    Anna Mihalčíková  5.A 5.místo 
    Daniel Štefek 5.A 5.místo
         
   Minifotbal - obvodní kolo  Samuel Vosol 9.B 6.místo 
    Matěj Holubek 7.B 6.místo
    Tadeáš Prak 9.A 6.místo
    Patrik Pustka 9.A 6.místo
    Daniel Baláž 9.B 6.místo
    Michal Trapl 9.A 6.místo
    Marek Horváth 8.B 6.místo
    Kristián Péczka 9.B 6.místo
    Ondřej Ritzka 9.A 6.místo
         
   Atletika "Pohár rozhlasu" (okres)  Hana Borová  7B 3.místo
    Klára Přibylová 7B 3.místo
    Hrabáčková Erika 7A 3.místo
    Jeřábková Sabina 7A 3.místo
    Karalová Barbora 7A 3.místo
    Kořenková Veronika 6A 3.místo
    Křiváková Eliška 6A 3.místo
    Mikšíková Tereza 7A 3.místo
    Přibylová Tereza 6B 3.místo
    Vítková Kamila 7A 3.místo
    ml.žáci 12 žáků 6.-7. roč. 4.místo
    st.žákyně 8 žákyň 8.-9.roč. 5.místo
    st.žáci   9 žáků 8.-9.roč. 5.místo
       
Zeměpis, VKO Řemeslo má zlaté dno Samuel Vosol  9.B 1.místo 
    Nikol Nitková 9.B  1.místo 
    Klára Rehovičová 9.B 1.místo
    Daniel Baláž 9.B 1.místo
    Kristián Péczka 9.B 1.místo
    Tomáš Váňa 9.B 1.místo
         
Ostatní        
         
Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk