Informace k podávání přihlášek na střední školy 2020/2021

Vážení zákonní zástupci.

Vyplněný formulář níže mi prosím pošlete na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo nechejte na sekretariátě ve škole. Přihlášky pak hromadně vytiskneme. Vy si pouze přihlášku zkontrolujete a doplníte podpis. Pokud si donesete přihlášku např. vyplněnou a vytištěnou z webu střední školy, tak ji také potvrdíme. O vyzvednutí hotových přihlášek Vás pak budu informovat přes Bakaláře.
Děkuji za spolupráci.

Mgr. Kateřina Kučová
výchovná poradkyně

Výchovný poradce