Sladká tečka

Poslední červnové úterý se naposledy v letošním školním roce sešel Čtenářský klub. Naše celoroční setkávání jsme zakončili sladkou tečkou v podobě poháru, poté si měl každý za úkol najít svůj dárek. Ani tentokrát nechybělo povídání o tom, co kdo právě čte a ocenění celoroční snahy. Nejpilnějším čtenářem školního roku 2017/2018 se stala Eliška Bujoková z 3.C, která si ze školní knihovny vypůjčila a přečetla celkem 31 knih. Další ocenění získala Stella Výrková z 2. C, a to za svědomitou docházku do Čtenářského klubu. Jako jediná totiž zameškala pouze dvě schůzky. Třetí ocenění si odnesla Karolína Adamčíková ze 4. B za čtenářskou píli v klubu. Na závěr žáci udělili klubu vysvědčení, ve kterém se mohli vyjádřit k tomu, co se jim v klubu líbí a co naopak ne. Potěšující je, že by někteří chtěli, aby setkání trvalo delší dobu, než jen hodinu a půl. Často se objevovala odpověď, že se jim líbí to, jak si povídáme o tom, co zrovna čteme doma a aktivity, které knihovnice připravuje ke společně čtené knize.

logoESF MSMT

Program Klubu FreeCoolIn (ŠIC)

Pondělí 25.6. 2018

Hmyzáci z papíru

Středa 27.6. 2018

Papírové mlsání

Čtvrtek 28.6. 2018

Zavřeno

Těšíme se na Vás vždy v době od 13 do 18 hodin.

ostrava

Cesta kolem světa za 5 dní

ZŠ Ostrava-Hrabůvka, Provaznická 64, p.o., KlubFreeCoolIn (ŠIC)

Cesta kolem světa za 5 dní

Nejedete nikam na prázdniny?

Nevadí, pojeďte společně s námi.

Kdy a kam?

20.8. 2018 Santorini

21.8. 2018  Mallorca

22.8. 2018  Bulharsko

23.8. 2018  Portugalsko

24.8. 2018  Kypr

V kolik? Vždy od 10 do 12 hodin.

Vstupné 50,-Kč (částka je v případě neúčasti dítěte nevratná)

Co Vás čeká na cestě?

Promítneme si zajímavosti o těchto zemích, ochutnáme národní speciality a vyrobíme suvenýry, které si odnesete na památku.

Pokud máte zájem zúčastnit se tohoto prázdninového projektu, vyzvedněte si přihlášku v ŠIC. Vyplněnou závaznou přihlášku a vstupné 50,-Kč odevzdejte tamtéž nejpozději do 22. června 2018.

ostrava