Výlet do minulosti

Ve čtenářské dílně čteme na pokračování knihu Terezínské ghetto : tajemný vlak do neznáma. Je to titul z edice Kouzelný atlas putování časem, podporující čtení s poučením, který přenáší čtenáře do různých historických etap. Jak je patrné z názvu titulu, tak se momentálně nacházíme v době druhé světové války. Každý čtenář si v rámci tichého čtení přečetl jednu stránku z kapitoly, a poté ostatním sdělil, co se dočetl. Protože se v textu objevila spousta neznámých slov jako: knabino, pinktlichkajt, halacha, ghetto a další, měli čtenáři za úkol zjistit jejich význam na internetu. Jako zpestření na závěr si čtenáři vyzkoušeli obalovat své oblíbené knihy, a to hned dvěma způsoby, ručně tak, jak to dělají knihovníci a pak pomocí obalovacího stroje.

ostrava

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk