Pozor, vši!!!

Nebojte se, není to varování, že na naší škole řádí vši :). To jsme jen četli kapitolu Všivák Venca z knihy Nejhorší děti na světě, oblíbeného britského autora Davida Williamse. Nejdříve měli žáci za úkol zjistit téma čtenářské dílny, a to tak, že museli správně poskládat písmenka. Tématem bylo slovo "všívák", a tak jsme si povídali, co všdchno tohle slovo znamená, pak jsme se začetli do příběhu, odpovídali na otázky a předvídali, co se bude dít dál. V encyklopediích žáci zjišťovali informace o vši dětské a nakonec nakreslili, jak si představují Superpadoucha Vencu Všiváka. O tom, že jsou knihy výše zmiňovanéného autora mezi dětmi populární, svědčí to, že jsou v naší školní knihovně stále vypůjčené a na polici se moc dlouho neohřejí.

ostrava

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk