Vánoční Čtenářská dílna

Letošní Čtenářskou dílnu jsme zakončili tradičním povídáním o tom, co kdo ve volném čase čte. Následovalo čtení vánočních příběhů z knížek, které měli žáci za úkol přinést. Vybrali například Gaarderův Kouzelný kalendář : podivuhodné putování do Betléma. Začetli jsme se do první kapitoly, která popisuje, jak jeden chlapec přišel ke kouzelnému adventnímu kalendáři, ze kterého místo čokolád vypadávaly z okének lístečky s příběhy seznamujícími čtenáře s narozením Ježíše Krista. Asi nejočekávanějším okamžikem našeho předvánočního setkání, bylo rozbalování dárků. Každý si odnesl originální a od srdce vyrobenou záložku do knihy, a ozdobičku v podobě oříšku s Ježíškem. Na závěr nechyběla ochutnávka cukroví.

ostrava

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk