Lovci perel

Co to je?

Jedná se o půlroční čtenářskou hru Školního informačního centra.

Jak hra funguje?

V knihovně se nacházejí v regálu s označením „Půjč si mě domů“ knihy, které jsou na hřbetu označeny samolepkou perly. Čtenář po výběru knihy obdrží hrací kartu s otázkami. Cílem je přečíst knihu a odpovědět správně na otázky. Za každou knihu a správně zodpovězené otázky k ní získává čtenář perlu a tvoří si tak perlový náramek. Navíc hrací karty obsahují dobrovolné otázky, za jejichž zodpovězení hráči získávají herní peníze moriony. Za ty si pak mohou nakoupit zboží na Morionském trhu, který se bude konat na konci školního roku.

Jak se do hry zapojit?

Není nic jednoduššího, než přijít do ŠIC, vybrat si některou z perlových knih, půjčit si ji domů, přečíst, splnit úkol a pořád dokolečka…

Jak dlouho hra trvá?

14.1. – 14.6. 2019

Čím dříve se zapojíte, tím více knih přečtete, a tím více získáte morionů a perel. Tak hurá na lov!!!

Partnerem soutěže je nakladatelství Albatros https://www.albatrosmedia.cz/c/albatros/

 

 

logoESF MSMT

Best World Bookamker williamhill.com reviewbbetting.co.uk