Školní informační centrum a základní knihovna

znak euznak esfznak msmtznak OP

Investice do rozvoje vzdělávání

Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem české republiky

Správce Školního informačního centra a základní knihovny: Lenka Klemšová

provoznidobawww

20181128 135941 RESULT 20191003 150217 RESULT DSCN0683 RESULT 20190924 085018 RESULT

Co Školní informační centrum a základní knihovna (zkráceně ŠIC) nabízí:

• moderní technické vybavení - interaktivní tabule, vizualizér, notebooky, umožňuje pedagogům připravit pro žáky mnohem zajímavější způsob výuky než doposud. Učení se tak stává hrou.
  • knihovní fond pro všechny věkové kategorie v počtu cca 3400 knihovních jednotek. Předplacená periodila.
  • on-line katalog - zde se můžete virtuálně projít našim knihovním fondem
  • přístup na internet
  • k dispozici je kopírka, tiskárna, scanner. Kopie studijních materiálů provádíme zdarma.
  • možnost si zde studovat, vypracovávat domácí úkoly, referáty, projekty
  • možnost setkávat se se spolužáky nebo navštěvovat ŠIC společně s rodiči
  • spoustu zábavných a zajímavých soutěží, tematické besedy, knihovnické lekce
  • obalování knih - Speciální ochranné obaly jsou vhodné zejména pro atypické formáty učebnic, dále jsou odolné a bezpečné pro děti, jelikož jsou netoxické.

Službu poskytujeme za níže uvedené ceny:

Obal Mini

(25x33 cm)

20,-Kč/ks

Obal Standard

(49x32 cm)

25,-Kč/ks

Obal Big

(63x43 cm)

30,-Kč/ks

obaly

V případě zájmu o uvedenou službu nás neváhejte navštívit ve Školním informačním centru, kde se dozvíte bližší informace.