Platební informace

Informace k platbám stravného na rok 2023/2024

Variabilní symbol, přihlašovací údaje do aplikace Strava.cz ↗️ dostanete v kanceláři školní jídelny.

Během této doby jsou možné zakoupit čipy: červený čip – družinový 115Kč, modrý čip – jídelní 121Kč. Oba tyto čipy jsou nevratné.

Cena za oběd:

1. kategorie 28Kč.

2. kategorie 31Kč.

3. kategorie 35Kč.

Jídelní čipy musí děti nosit u sebe, na základě čipu je vydán oběd.

Obědy do jídlonosiče lze vyzvedávat v době od 11:00 - 11:30 a 13:45 - 14:15 nelze je vydat jinak, než v uvedenou dobu.

Upozorňujeme zákonné zástupce na povinnost nahlašovat změny (číslo účtu, telefonní číslo).

První den nepřítomnosti vyzvednout oběd, následující den odhlásit, jinak je k částce za oběd přičteno 42Kč.

Pokud dítě onemocní během víkendu, lze oběd na pondělí odhlásit do 7:30h, později už ne.

V aplikaci Strava.cz ↗️ lze oběd odhlásit na následující den do 14:00hod.

Pokud bude probíhat platba v hotovosti, dítě nemá automaticky přihlášené obědy. Pokud dítě nemá zaplaceno, nemá nárok na oběd.

1. platba stravného proběhne 15. srpna, k inkasu není třeba variabilní symbol (pouze svolení k inkasu a limit)

Přihláška ke školnímu stravování 2023-2024.pdf