Soutěže a úspěchy žáků

V tabulce uvádíme úspěchy pouze v AKTUÁLNÍM školním roce.

Překladatelský Tygr/id/Kateřina Kováčová9.Búčast
 Adriana Křižáková9.Búčast
Atletický čtyřbojKristián Fančovič9.A3.
 Albert Kvasnička9.B3.
 Roman Dunka9.B3.
 Ondřej Holoubek8.B3.
 Jakub Večeřa8.B3.
 Veronika Krásná9.B3.
 Sabina Glacová8.A3.
 Valérie Hortová9.B3.
 Ema Paverová9.A3.
 Nicol Riegerová8.B3.
 Zuzana Šostá6.B3.
 Michaela Kamická7.A3.
 Amálie Gorčíková7.B3.
 Kateřina Halfarová7.B3.
 Pavlína Stratilová7.A3.
OXFORD ILLUSTRATORTerezie Doležilová8.Cúčast
 Simona Novotná7.Aúčast
GlobetrotterJan Dřimal9.A13.
 Dominik Mahr9.A47.
 Kristián Kramárik8.C37.
 Alan Kosniovský8.B45.
AHOL´s Amazing Tech-RaceFilip Nicolas Zubek 9.A12.
soutěž v AJJan Dřimal 9.A12.
 Kristián Fančovič 9.A12.
 Alan Kosniovský 8.B12.
 Matyáš Pravdík 8.A12.
 Václav Kvasnička 7.B12.
 Klára Havlíková 7.B12.
 Kateřina Halfarová 7.B12.
Badatelská soutěž- Gym.O.HavlovéCagáňová Erika5.B2.
 Eliášová Justýna5.B2.
 Štěpánková Stella5.B2.
 Šeděnková Adéla5.B2
 Nikola Janota5.B2
Krajské kolo- Logická olympiádaCagáňová Erika5.B13.
 Eliášová Justýna5.B8.
 Štěpánková Stella5.B6.
 Šeděnková Adéla5.B2.
 Nikola Janota5.B4.
Celostátní kolo- Logická olympiádaŠtěpánková Stella5.Búčast
 Šeděnková Adéla5.B20.
 Nikola Janota5.Búčast
 Vlk Damian Pavelka2.B1.-27. z 4687
DOBBLEViktorie Kalubcová4.A1.
 Ondřej Sosna4.A2.
 Tadeáš Pustějovský5.A3.
Literární soutěž-BalónekEliška Stanovská6.Bvítěz (K2)
 Lukáš Slamečka6.Avítěz (K3)
Evropské kolo - Výtvarná přehlídka Evropa 2050Elen Čiháková8.CPostup z nár.kola
Hanka Králiková8.CPostup z nár.kola
Národní kolo - Výtvarná přehlídka Evropa 2050Vendula Štverková8.BPostup z reg.kola
 Alexandr Kita8.APostup z nár.kola
šachy - O pohár starosty Ostrava JihuJan Kalous9.A4.místo v kategorii C
 Filip Halfar9.A4.místo v kategorii C
 Dominik Mahr9.A4.místo v kategorii C
 Patrik Křemeček9.A4.místo v kategorii C
 Kristián Fančovič9.A4.místo v kategorii C
 Kateřina Halfarová7.B4.místo v kategorii C
 Tereza Bialková7.B4.místo v kategorii C
 Šimon Werschnik7.A4.místo v kategorii C
 Vojtěch Majliš3.B4.místo v kategorii C
 Viktor Janešík4.B4.místo v kategorii C
 David Kmeč1.B4.místo v kategorii C
 Jakub Slíva5.A4.místo v kategorii C
 Juráš Dořičák6.B4.místo v kategorii C
Olympiáda v českém jazyce, školní koloHanka Králiková8. C1. 
 Vendula Joklová8. C2. 
 Eliška Bujoková9. B3. 
 Patrik Křemeček9. A4. 
Výtvarná soutěž  - Kreslíme slovaAdéla Štorkánová5.Cúčast
 Sofie Kita5.Cúčast
 Kraštof Raszka5.Cúčast
 Karla Joklová5.Cúčast
 Adriana Judová5.Cúčast
 Kristýna Nitková5.Cúčast
Zeměpisná olympiáda - školní koloClaudie Barborová6. B1.
 Klára Havlíková 7. B1.
 Jiří Benko7. A1.
 Kristián Fančovič9. A1.
Matematická olympiádaJanota Nikola5.Búčast
okresní koloZlotá Sofie5.Búčast
 Pobořilová Vendula5.Búčast
 Sladká Kateřina5.Búčast
 Šeděnková Adéla5.B4.místo 
 Štěpánková Stella5.B6.místo 
 Cagáňová Erika5.B3.místo 
 Eliášová Justýna5.B1.místo 
T-Profi-krajské koloPavliska Jonáš5.B4.místo 
 Vaštyl Mikuláš5.B4.místo 
 Pavlík Teodor5.B4.místo 
 Lichota Jiří5.B4.místo 
nejlepší kontruktér krajského kolaPavliska Jonáš5.B4.místo
Finanční gramotnost- okresní koloEliášová Justýna5.Búčast
 Šeděnková Adéla5.Búčast
 Kostura Ján5.Búčast
 Radka Králiková8. Cúčast
 Jak Kalous9. Aúčast
 Patrik Křemeček9. Aúčast
Olympiáda v anglickém jazyce, školní koloNovotná Simona7.A1. místo
I. kategorieHavlíková Klára7.B2. místo
 Kamidrová Michaela7.A3. místo
Olympiáda v anglickém jazyce, školní koloKráliková Hanka8.C1. místo
II. kategorieKráliková Radka8.C2. místo
 Doležilová Terezie8.C3. místo
Recitační soutěž Podjuklová Marie7.A1. místo
II.stupeňKráliková Radka8.C 2. místo
 Kahánková Natálie8.A3. místo
Zeměpisná olympiáda - okresní koloViktor Polok6. Aúčast
 Jiří Benko7. Aúčast
 Kristián Fančovič9. Aúčast
Olympiáda v ruském jazyce, školní koloHortová Valerie9.B1. místo
 Hašová Lucie8.B2. místo
 Čiháková Elen8.C3. místo
Olympiáda ve francouzském jazyce, školní koloKráliková Radka8.C1. místo
 Králiková Hanka8.C2. místo
 Vydrželová Elen9.A3. místo
Recitační soutěž - školní koloKubisová Mája1.A1. místo
 Bártlová Eliška1.A2. místo
 Hrubiš Jakub1.B3. místo
 Majliš Vojtěch3.B1. místo 
 Chamrádová Tereza3.A2. místo
 Blahož Richard2.B3. místo
 Šeděnková Adéla5.B1. místo
 Eliášová Justýna5.B2. místo
 Bartek Lukáš5.C3. místo
Literární soutěž - Rosteme s knihou 2024Kramárik Kristián8.C 
V koho nebo v co byste se chtěli proměnitKráliková Hanka8.C 
 Joklová Vendy8.C 
 Polák David8.C 
 Doležilová Terezie8.C 
 Šosták Filip8.C 
 Palička Adam8.C 
 Barborová Claudie6.B 
 Stanovská Eliška6.B 
 Vydržel Tadeáš6.B 
 Šostá Zuzana6.B 
Recitační soutěž - obvodní koloŠeděnková Adéla5.B1. místo
 Eliášová Justýna5.B2. místo
Recitační soutěž -  koloŠeděnková Adéla5.B 
A. Hrdlička Challenge 2024Hanka Králiková8.C4. místo
soutěž v AJRadka Králiková8.C4. místo
 Kristián Kramárik8.C4. místo
Recitační soutěž - obvodní koloVojtěch Majliš3.B2. místo
Recitační soutěž - městské koloVojtěch Majliš3.B1. místo
Recitační soutěž-krajské koloVojtěch Majliš3.B1.místo 
Umělecká soutěž PMO - obvodní koloKlára Nováková9.A1. místo
Umělecká soutěž PMO - obvodní koloVendula Joklová8.C3. místo




Klokan- kategorie Klokanek- krajské koloEliášová Justyna5.B1. místo

Šeděnková Adéla5.B3. místo

Štěpánková Stella5.B3. místo
Pangea- celorepublikové koloEliášová Justyna5.Bpostup do cestátního finále
matem.soutěž MŠMTŠeděnková Adéla5.Bpostup do cestátního finále
Pikomat- matem.soutěž MŠMTEliášová Justyna5.B3. místo
po 4.sériiCagáňová Erika5.B3. místo

Janota Nikola5.B3. místo

Sladká Kateřina5.B3. místo

Pavlík Teodor5.B4. místo

Zjevík Vojtěch5.B4. místo

Štěpánková Stella5.B5. místo
Kontaktovat zaměstnance

Odesláním formuláře souhlasíte s ochranou osobních údajů.

Zavřít