ŠD Vítáme budoucí prvňáčky – celodružinová akce 28.3.2024

Ve dnech 3. a 4. 4. 2024 proběhne na naší škole zápis žáků do prvních tříd. Budoucí prvňáčci si přijdou poprvé vyzkoušet, jaké to je, sedět ve školní lavici a plnit různá zadání, která jim předloží paní učitelky.

Zpříjemnit a odlehčit tento náročný den chtějí svým budoucím kamarádům děti v naší školní družině. Ty vyrobily v ranní družině spoustu krásných dárečků jako zapichovací sluníčka, žabky, ptáčky, kytičky, pejsky a další. Paní vychovatelky vytvořily pro děti také pamětní listy a odznaky ve tvaru kopretiny, kterou má naše škola ve znaku. Tyto dárečky si mohou děti, které se zúčastní zápisu, odnést jako odměnu za své snažení a památku na tento pro ně tak důležitý den.

Přejeme jim, ať tento den splní jejich očekávání a mají na něj ty nejlepší vzpomínky.

vychovatelky Ivana Staňková, Eva Uhlářová, Helena Drahošová